Úterý, 28 března, 2023
- Reklama -aktualne

Značka Škoda je mezi českými motoristy jasnou volbou

Má za sebou reputaci, která budí důvěru. Jednoduše, když už se modely nějaké automobilky stabilně prodávají už celé století, není ani o čem pochybovat. Znáte někoho, kdo má doma v garáži Škodovku? Takových lidí bude ve vašem okolí určitě více.

Popularita je zcela namístě, milým bonusem navíc je také dostupnost autorizovaných servisů. Na začátku to samozřejmě nikdo nečeká, ale s opravami nebo prohlídkami v servisech se musí v budoucnu počítat. A je třeba apelovat, že levně provedená oprava s neoriginálními díly se může do budoucna projevit jako jedna z nejhorších investic.

Škodovka má za sebou opravdu hodně

Kdo by o nich alespoň jednou v minulosti neslyšel, že? Modely jako Octavia, Rapid nebo Kamiq jsou hitem motoristů už po dlouhou dobu. A rozhodně také nejsou jedinými populárními členy rodiny Škodovek.

Prevence je základ, to platí nejen u lidského zdraví, ale i v našich garážích. Porucha, která je odhalená včas, může znamenat úsporu výdajů do budoucna a nestane se z ní časovaná bomba. Právě proto je autorizovaný servis Škoda vždy nablízku. Připravena je také šeková knížka, díky které je možné ušetřit dvacet procent celkových nákladů. Platí to nejen pro práci technika, ale také pro originální náhradní díly, jejichž cenová hladina bude mnohem atraktivnější. Stačí splnit jedinou podmínku, a to mít doma v garáži přinejmenším čtyřletý model Škodovky.

K dispozici je předplacený servis na 5 let

Chcete vsadit na jistotu a vědět, že je pomocná ruka vždy blízko? Potom byste měli vědět, že v servisu Škodovky na vás může čekat až pětiletý předplacený servis. Ten potrvá buď do nájezdu 60, 100 nebo 150 tisíc kilometrů nebo po dobu pěti let, vždy podle toho, co přijde ke slovu jako první.

pr článek

Další články autora