Úterý, 28 března, 2023
- Reklama -aktualne

Zajímá vás prodej automyček? Kvalitní nabízí společnost BKF CarWash

Kdo by si mohl nevšimnout, kolik v našem okolí vzniklo nových bezkontaktních automyček. Řidiči je mají velmi rádi, protože jsou snadné na obsluhu, vůz se s jejich pomocí dá umýt rychle, kdykoli, protože jsou otevřeny nepřetržitě, také nabídka mycích programů je bohatá a nikdo kolem nekontroluje, jak vůz umývají.

Pokud vás láká koupit si svou automyčku, pak vězte, že prodej automyček nabízí např. BKF CarWads. Její myčky se pyšní výbornou životností, bezporuchovostí, snadným ovládáním, možností dokoupit si mnoho příslušenství, a tak uspokojit přání i těch nejnáročnějších klientů. Této společnosti jde o to, aby byli majitelé myček plně spokojeni, a vyvíjí je s ohledem na jejich zisk. U správně umístěné myčky můžete očekávat návrat investice už kolem 3 let její funkce.

Vyberte si dle svých představ

Na webových stránkách https://bkfcarwash.cz/samoobsluzne-bezkontaktni-automycky/ najdete samoobslužné bezkontaktní automyčky, které jsou pro jejich oblíbenost potenciálním podnikatelským úspěchem. Bez stálých zaměstnanců si řidiči sami myjí auta, bez dozoru majitele, který může zajišťovat činnost dalšího podnikání. Moderní technologie a systém vzdálené správy maximálně ulehčují celou péči o automyčku.

Zvolit můžete kontejnerovou nebo modulární myčku. Kontejnerová je ideální tam, kde je vysoká a střední intenzita provozu a velmi se osvědčila při vyšším počtu mycích boxů. Technologie je umístěna v technickém kontejneru. Takové řešení zajišťuje vysoký komfort obslužnosti především v zimních měsících. Zvýšit lze i bezpečnost hotovostních plateb. Použít tuto automyčku můžete k rozšíření již stávající podnikatelské činnosti.

Modulární myčka je výbornou alternativou kontejnerové myčky. Hodí se všude, kde je střední a nízký provoz. Rovněž se využívá pro rozšíření nabízených služeb existujících podnikatelských činností.

Více informací najdete na bkfcarwash.cz.

pr článek

Další články autora