Středa, 7 června, 2023
- Reklama -aktualne

Tři klíčové kuchyňské nástroje, které zjednodušují vaření

Říkáte si, že nepotřebujete termonádobu, protože teplé nápoje hned vypijete? Vystačíte si s tím, co máte doma, abyste si udělali zmrzlinu? A myslíte si, že rýže uvařená v kastrolu není jiná, než ta z rýžovaru? Kdepak. Podívejte se na to, jak vám pomocníci v kuchyni usnadní vaření.

Skvělý termohrnek i zmrzlinovač

Usnadnění. Jedna z devíz pomocníků do kuchyně. Nejde pouze o to, že tyto produkty umí udělat dané pokrmy lepší, budete s tím mít i méně práce. Jen si vybavte, jak ráno kmitáte kolem rodiny a mezitím vám káva vystydne. Pořiďte si termohrnek a teplá kávička nebo čaj počkají. Krásný design dvouplášťového vakuového termohrnku z prvotřídní nerez oceli je i pěkný designový kousek. Horká káva nebo čaj si dlouho uchovají správnou teplotu, přitom nádobka zůstane na dotek stále chladná. Mrkněme ale na protipól teploměru. Chlad. Osvěžení. Zmrzlina! Také máte pocit, že když si doma rozmixujete ovoce, nalijete do něj smetanu a vše vlijete do nádobky, kterou zamrazíte, že budete mít skvělou zmrzlinu? Kdepak. Budou se vám ve hmotě tvořit krystalky, protože jak si suroviny „sedají“ uvolňuje se voda. Ideální by bylo zmrzlinu míchat, ale kdo má čas? Jistě jej nemáte nazbyt, takže vám pomůže zmrzlinovač. S ním vyrobíte snadno až 800 ml kvalitní domácí smetanové nebo ovocné zmrzliny dle sebe, bez konzervantů, umělých barviv a dalších ne moc dobrých látek. Zmrzlinovač udělá skoro vše za vás, takže vám ušetří právě cenný čas, a pak vás odmění skvělou dobrotou.

Rýžovar pro vynikající pokrmy

Máte pocit, že stačí vařit rýži jen v hrnci? Ale proč v asijské restauraci mají rýži lepší? Asiaté totiž vědí, proč používají rýžovar. Ten umí rychle, chutně a bez rizika připálení udělat skvělou dlouhozrnnou, krátkozrnnou, kulatozrnnou i jasmínovou rýži. Nemusíte se o nic starat, výrobek udělá pokrm přesně takový, jaký má být, do varné nádoby pouze nasypete zvolené množství rýže a podle chytré stupnice na vnitřní straně nalijete vodu podle druhu a množství připravované rýže. To je vše. Mrkněte na stránky TESCOMA, kde najdete nejen tyto pomocníky do kuchyně. 

pr článek

Další články autora