Středa, 29 března, 2023
- Reklama -aktualne

Souboj Speedify Pro x VPN Proxy Master: Která je lepší?

Koho se vyplatí objednat: Speedify Free VPN, nebo bude lepší VPN Proxy Master? Obě VPN jsme porovnali z několika hledisek, přičemž konečné skóre je 6,6/10 vs 7,2/10.

Rychlost připojení Speedify Free : VPN Proxy Master, která je lepší?

Jedním z nejdůležitějších parametrů VPN je rychlost, platí to i o Speedify Free a VPN Proxy Master.

Stahování dat u první z VPN nám běželo rychlostí 68 Mb/s, druhá testovaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 44 Mb/s. Speedify VPN Free tak je o 24 Mb/s rychlejší v porovnání s VPN Proxy Master.

Upload Speedify VPN Free dosáhl 52 Mb/s. VPN Proxy Master jsme naměřili rychlost 7 Mb/s, a tedy je o 45 Mb/s pomalejší.

Posledním rychlostním parametrem byla odezva, u první VPN jsme naměřili 142 ms. VPN Proxy Master jsme naměřili v průměru 165 ms. Čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, takže Speedify Free se projevila o 23 ms lepší.

Průběžný výsledek recenze Speedify Pro vs VPN Proxy Master zatím je 5 /10 : 3/10.

Umí Speedify Free VPN přehrávat filmy z Netflixu?

Dostatečná rychlost downloadu je důležitá pro bezproblémové odblokování Netflixu, Speedify Free VPN tuto možnost nemá. K odblokování většinou postačí spustit VPN a vybrat zemi, VPN Proxy Master cizojazyčný Netflix odemknout má.

VPN lze použít také pro odblokování videí běžně na YouTube blokovaných, přičemž, VPN Proxy Master tuto funkci má. Druhá z porovnávaných VPNek funkci odblokování videí na YouTube zvládá.

Mezi další důležité funkce VPN patří ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a blokování malware. Pro příklad Speedify Free zahrnuje ochranu úniku DNS a VPN Proxy Master kupříkladu poskytuje whitelist (zařazení stránek na bílou listinu).

Ve srovnání funkcí je skóre 8 /10 ku 10/10.

Jak je na tom Speedify VPN Free v nabídce počtu zemí a serverů?

Málo serverů se může negativně projevit v rychlosti, Speedify Free spravuje 56 serverů, v nabídce VPN Proxy Master je uvedeno 6 000 serverů. První z dvojice tak udává o 5944 méně .

Obdobně důležitý je počet zemí, kde jsou servery, u VPN Proxy Master byl 34. Druhá VPN nabízí 33, o 1 méně. V tomto srovnání tak prohrává .

Významný je také počet současně připojitelných zařízení, kterých Speedify VPN Free umí 5. VPN Proxy Master povolí připojit současně 6 zařízení. Úplný přehled vlastností najdete v článku nejlepší VPN zdarma.

Které platformy podporuje Speedify Free a které zvládá VPN Proxy Master?

Mezi nejdůležitější parametry VPN patří podporovaná zařízení, Speedify Free má v nabídce přístroje na platformě Android a zvládá systém přístrojů iPhone, porovnávaná VPN Proxy Master iPhone iOS ochrání, zařízení s Androidem standardně dokáže pokrýt.

Sídlo VPN je důležité s ohledem na vztah legislativy dané země a sdílením informací o uživatelích, Speedify Free byla založena v USA. Firma provozující druhou službu je registrována v Singapuru.

Aplikace Speedify VPN Free není k dostání v českém překladu, VPN Proxy Master česky taky lokalizována není.

V souboji podporovaných platforem dosáhla Speedify VPN Free výsledku 8/10 a VPN Proxy Master získává známku 10/10.

Cena v akci Speedify Free : VPN Proxy Master

VPN Proxy Master lze předplatit již za 92 Kč měsíčně, druhou VPN lze mít za 86 Kč měsíčně. Výsledné hodnocení za poměr cena/funkce je 4/10 pro první ze srovnávaných služeb a 3 /10 pro tu druhou.

pr článek

Další články autora