Středa, 7 června, 2023
- Reklama -aktualne

Plánujete rekonstrukci svého domova? Nezapomeňte na pořádné nářadí

Teplejší období přichází a společně s ním se všemožní kutilové vrhají na dlouho odkládané práce. Někdo řeší zahradu, jiný střechu, zatímco častým kamenem úrazu jsou třeba zdi ve sklepě. Ať tak, či onak, bez kvalitního vybavení neuděláte vůbec nic. Co vám nesmí chybět?

Naprostý základ

Začneme u ručního nářadí. Bez metru, kleští, šroubováků, klíčů, nožů a kladiva asi těžko zvládnete jakoukoliv práci. Pokud tyto pomůcky nemáte, okamžitě si je běžte objednat! Podobná situace platí i pro elektrické a AKU nářadí. Bez čeho se určitě neobejdete?

Každý z nás by doma měl mít AKU vrtačku a šroubováky, zatímco majitelé domů musí myslet i na úhlovou brusku. Pracujete-li se dřevem, seznamte se s AKU přímočarou pilou. Ta zvládne provést rovný řez během několika málo vteřin.

V každém případě si udělejte laskavost a používejte ochranné rukavice, díky nimž předejdete nepříjemným zraněním. Klidně si nasaďte i brýle, protože nikdy nevíte, kdy si nějaká tříska zvolí právě váš obličej. Během náročného broušení potěší i respirátor, s jehož pomocí nevdechnete ohromné množství polétavého prachu.

Ověřené značky

Nezáleží na tom, jaké vybavení vám zrovna schází, vždy kupujte jen známé a solidní značky. Ideálními volbami jsou třeba Bosch, Stanley, Narex, Festa či Makita. Dané produkty se chlubí výborným poměrem ceny a výkonu, stejně jako dlouhou životností. A co víc, pořídíte je úplně všude, což platí i pro online obchody.

Ohromný výběr nářadí za příznivé ceny nabídne například známý e-shop K&V Elektro. Po rozkliknutí jeho stránek se dočkáte tisíců a tisíců pomůcek od všech populárních výrobců na trhu. Běžní zákazníci ocení rychlou dopravu, zatímco podnikatelé si oblíbí možnost dosažení velkoobchodních cen bez zbytečných přirážek. 

pr článek

Další články autora