Úterý, 28 března, 2023
- Reklama -aktualne

Několik tipů, jak mít sex po telefonu

Sex po telefonu je skvělý způsob, jak si okořenit svůj sexuální život, ať už to děláte proto, že je váš partner daleko od vás, nebo proto, že ještě nejste připraveni na opravdový sex. Nebo zkrátka proto, že chcete vyzkoušet něco nového!

Naplánujte vhodný čas

Naplánujte si rande po telefonu. I když je pravdou, že stejně jako s jakýmkoliv jiným druhem sexu, se i ten po telefonu může přihodit „náhodou“, je lépe si to naplánovat, obzvlášť, pokud se k sexu po telefonu chystáte poprvé. Vyberte si čas, kdy budete oba sami a budete tak moci popustit uzdu vášni. Váš plán nebude úplně to pravé, pokud se jeden z vás bude pohodlně, roztouženě válet v posteli a druhý bude mrznout v dešti cestou na autobus. Nezapomeňte, že si vždycky můžete promluvit o tom, co se vám líbí, a co chcete dělat dřív, než se do sexu po telefonu pustíte.

Uvolněte se

Uvolněte se a navoďte tu správnou atmosféru. Nebudete si to schopni užít, pokud se budete cítit hloupě nebo strnule. Než zavoláte, udělejte všechno pro to, abyste se cítili pohodlně a sexy. Lehněte si na chvíli do postele, brouzdejte se na internetu, dejte si sklenku vína, lehce se proběhněte, zatančete si před zrcadlem – cokoliv, co vám pomůže uvolnit z vašeho těla napětí. Když navodíte sexy atmosféru, pomůže vám to, naladit vaši mysl na tu správnou notu. Chovejte se tedy tak, jako byste se připravovali na klasický sex.

Začněte neutrálním tématem

Začněte neutrálním tématem, které plynule a nenásilně přijde do povídání o sexu. Začátek je asi ta nejtěžší část, zvlášť poprvé! Vyberte si tedy téma, o kterém si oba máte co říct a které má šanci se posunout se do žhavější roviny. Sex po telefonu je způsob, jak sdílet sexuální zážitek ačkoliv spolu nejste ve stejné místnosti.

Stočte hovor k sexu

Až se budete oba cítit pohodlně a uvolněně, začněte s odvážnějším rozhovorem a nakousněte další sexy téma. Popište, co máte na sobě a jak se sami sebe dotýkáte. Buďte tak stydliví, nebo odvážní, jak jen chcete!

Popište fyzické a emocionální pocity, které prožíváte díky tomu, co vy nebo protějšek říkáte.

Vzdychání je dobrý komunikační prostředek, kterým dáte najevo, co cítíte. Samozřejmě, není nutné to přehánět, pokud se na to necítíte.

Dejte najevo, že když něco váš partner nebo partnerka popsali, tak se vám to moc líbilo. Stejně tak se nestyďte přiznat, pokud se vám něco nelíbilo – díky tomu se budete moci posunout k dalšímu tématu, které si oba užijete.

Dokončete to!

Kdy se rozhodnete hovor ukončit, je čistě na vás. Není nutné čekat až na dosažení orgasmu – ani přestávat, dokud se oba neuděláte. Neexistují žádná pravidla pro to, jak rychle byste měli ukončit sex po telefonu. Někteří lidé nejraději zavěsí hned po orgasmu, jiní počkají, až se jim dech opět zpomalí a někdo si pak ještě nějakou dobu rád povídá. Je to jen na vás. Pokud se hned necítíte na telefonát partnerce, je zde pro vás erotická linka.

pr článek

Další články autora