Středa, 29 března, 2023
- Reklama -aktualne

Hledáte tiskárnu, která vám zajistí knihtisk i digitální nebo ofsetový tisk?

Ať už jste malá nebo velká firma, státní instituce či jedinec, všichni můžeme tu a tam potřebovat služby kvalitní tiskárny. V Teplicích se můžete plně spolehnout na tiskárnu PWprint s.r.o. Zhotoví pro vás reklamní materiály, vytiskne brožury i knihy. V oblasti tisku se pohybuje již více než 20 let, má mnoho zkušeností, které nelze získat jinak, než poctivou praxí.

Co vše pro vás PWprint s.r.o. nabízí?

Co se týče reklamy, využít můžete kvalitní ofsetový tisk. S ním je možné potisknout mnoho typů materiálů od ofsetových papírů přes křídové až po speciální grafické, samolepicí nebo samopropisující druhy. Technologie se hodí pro použití u středního a velkého nákladu (od 500 ks).

Nejčastěji je ofsetový tisk používán pro tisk letáků a plakátů, tiskopisů a samopropisujících tiskopisů, tisk brožur a bloků nebo referenčních desek.

Další možností je digitální tisk. Jeho nevýraznějšími přednostmi jsou rychlost nutná ke zpracování zakázky, nízké náklady při tisku menšího množství kusů a lepší kontrola před tiskem. Jednoduše se dá vytisknout kontrolní nátisk, jenž je tištěn na tomtéž stroji jako výsledný tisk. Používá se pro tisk vizitek, pozvánek, letáků a samolepek, tisk katalogů, brožur nebo třeba potisk poštovních obálek.

Když se pohybujeme kolem knih…

…je potřeba nejdříve zajistit finální dokončení knižních vazeb. I to tady umí. Ať už se jedná o vazbu V1 šitou sešitovou, V2 lepenou nebo kroužkovou TWIN WIRE kovovou, tiskárna PWprint s.r.o. vám vyjde vstříc. Poptávat můžete i vazbu stolních a nástěnných kalendářů. Finální požadavek se tedy může týkat tisku knih, katalogů, brožur, bloků, kalendářů, nebo může jít o vazbu a tisk diplomových či bakalářských prací.

Zmínit je potřeba i knihtisk, který je používán pro speciální doplňkové práce, jako číslování dokumentů, ražba kovových nebo holografických fólií a výsek.

Více na pwprint.cz

pr článek

Další články autora